Англійська для дошкільнят

IMG_7073
У мовній школі «Language Station» можуть навчатися малюки з              2.5 рочків.

«Language Station» – це всього друга мовна школа у Львові, яка пропонує цікавий трирівневий курс для дітей з 3 років на основі нової навчальної програми  «Pingu’s English».

Кожен з рівнів триває 1 рік.  IMG_6947

«Pingu’s English»- це курс вивчення англійської мови для дітей віком від 3 до 7 років. Курс розроблений групою провідних спеціалістів англійської мови та фахівців з дитячої психології для забезпечення розвитку лінгвістичних, емоційних і фізичних потреб дітей молодшого віку. Курс включає високоякісні мультимедійні матеріали: DVD-диски, аудіо-CD, комп’ютерні CD-Roms та додаткові он-лайн матеріали та книги. Навчання відбувається 3 рази на тиждень у маленьких групах по 5 діток,що забезпечує ефективне засвоєння та повторення матеріалу.wfG7hZ8M_nk

Уроки складаються з 5 етапів :
-привітання;
-руханка;
-презентація теми;
-опрацювання;
-прощання;
Усі заняття проводяться в ігровій формі. В такому юному віці діткам треба змінювати вид діяльності кожні 5-9 хв,тоді вони не втрачають зацікавленості у процесі і втримують увагу.ck3gVfN7dZA

Найкраще починати вивчати іноземну мову у ранньому віці. Граючись,співаючи і танцюючи,дітки легко та швидко сприймають новий матеріал. У мовній школі «Language Station» можуть навчатися малюки з 2.5 рочків.
babie monkey
Спеціально для них наші досвідчені педагоги розробили навчальний курс «Baby Monkey» на базі пісенної методики «Super Simple Songs» http://supersimplelearning.com/.

gz7NmaKAZnw

Начальні матеріали:

  • Для курсу Baby Monkey,який триває 4 міс(семестр), ми забезпечуємо маленьких учнів альбомами з темами.
  • Для кожного рівня Pingu, який триває 2 семестри,потрібно придбати робочий зошит.