Наразі Мовна Станція пропонує навчання за такими напрямками:

1. Англійська для:

 

• Дошкільнят;
• Школярів;
• Дорослих.

LS Літо(1)

LS_citylight

 

 

 

 

 

 

2. Польська,

німецька та

італійська для:

• Школярів

Пропонуємо цікаві,інтерактивні заняття польської мови для Ваших дітей. Заняття відбуваються 2 рази на тиждень у маленьких групках до 5 дітей. Вартість заняття-від 30 грн. Приблизна вартість за місяць- 240 грн. Діє система знижок.

Дорослих
Приходьте до нас на курс польської мови для дорослих. Сучасні ефективні підручники,аудіо та відео матеріали допоможуть швидко оволодіти основними навичками спілкування. Вартість навчання від 35 грн. за заняття. Приблизна вартість за місяць-280 грн. Діє система знижок.

3. Ранній розвиток

Ранній розвиток для діток від 1 до 4 рочків. Захоплюючі заняття із кваліфікованим психологом на розвиток дрібної моторики,уваги, логічного мислення та творчих здібностей. Заняття відбуваються три рази на тиждень. Вартість заняття 25 грн. (приблизна вартість за місяць – 300 грн.). Деталі на рецепції.

DSCN0346

4. Підготовка до школи

Підготуйтеся до школи заздалегідь! На заняттях із підготовки до школи дітки ознайомляться з основами письма, лічби, читання, а також розкриють свій творчий потенціал. Заняття відбуваються три рази на тиждень. Вартість заняття 30 грн. (приблизна вартість за місяць – 360 грн.). Деталі на рецепції.IMG_6751-MeT86ACKjM

 

*****УВАГА!!!*****

Осінній семестр *******2014*******
НОВИЙ НАБІР РОЗПОЧАТО!!!* дошкільнятка - віком від 1 рочку;

* школярі;

* дорослі.LS пропонує:

* ранній розвиток із досвідченим психологом;

* курс підготовки до школи;

* англійську;

* польську;

* італійську;

* та німецьку мови.НЕ ПРОГАВТЕ СВІЙ ШАНС!!!

ДЕТАЛІ:

097 75 49 574

093 92 11 361