Індивідуальні заняття
Складемо курс, який допоможе вирішити виключно Ваші неповторні цілі та завдання.

Вам не доведеться займатися за старими підручниками і вчити нудні правила.

Ми підберемо сучасні матеріали, які будуть відповідати Вашим інтересам.

Ви можете самостійно обрати розклад та формат занять, який буде зручним саме для Вас.

Вартість заняття
від 250 грн
Групові заняття
Підберемо програму підготовки і сформуємо групу відповідно до Вашого рівня.

Ви можете почати з базового знайомства, або відразу перейти до просунутих занять. Ми поєднуємо сучасні методики викладання мови з цікавим матеріалом. Навчання проходить у невеликому колі учнів, де викладач стежить за прогресом кожного. Оскільки формуємо групи за рівнем знань, Ви точно будете почувати себе комфортно.

По завершенню курсу кожен отримує сертифікат про володіння відповідним рівнем англійської.

Вартість місяця
від 850 грн
Навчання для дорослих
Ми проти зубріння!

Ми навчаємо саме розмовляти, розвиваємо навички спілкуватися англійською в реальному житті та долаємо мовні бар’єри. Активно працюємо не лише над мовленням, а й письмом, читанням та сприйняттям мови на слух.

Викладаємо курси від початкового до просунутого рівнів. Заняття проводяться в невеликих групах, дуеті або індивідуально.
Якщо ви:
Ми допоможемо підібрати ідеальне навчання для досягнення цілей
Запрошуємо
у LS
Початковий або просунутий рівень, особисті справи або робота, підготувати дитину до школи або допомогти їй скласти іспит — яку б мету Ви не переслідували, обирайте відповідний курс і починайте навчатися разом з нами!
Наші методики навчання дозволяють заговорити англійською вільно і грамотно без механічного зубріння таі нудної теорії. Ви отримуєте практичні нання, які зможете використовувати в повсякденному житті.
Приєднуйтесь до клубу LS — вивчайте англійську в правильному місці!
Працюєте з іноземцями
Любите подорожувати
Плануєте працювати закордоном
Прагнете покращити знанання англійської для саморозвитку
Відгуки
Приєднуйтесь до клубу LS
Успішних знавців англійської
Скільки часу триває вивчення одного рівня?
Тривалість проходження одного рівня залежить від багатьох факторів, таких як: форма навчання (індивідуальна чи групова), частота занять, темп навчання та засвоєння інформації, самостійна робота студента вдома, тощо.
В середньому це 6-8 місяців.
За якою програмою навчаєтесь?
Ми використовуємо декілька основних програм, які є основою та які відповідають потребам різного віку: Pingu's English для дошкільнят, серія Islands для молодших школярів, Wider World для підлітків та English File для дорослих.
Індивідуально можливо займатися за програмою та потребами на Ваш вибір (це може бути підготовка до тестів\іспитів, виконання шкільних домашніх завдань покращення навичок граматики\спілкування тощо).
Чи входять матеріали у вартість навчання?
Основні підручники оплачуються додатково (одноразово на навчальний рік).
Проте усі додаткові матеріали на заняттях входять у вартість навчання.
Як швидко я зможу заговорити англійською?
Якщо відвідувати заняття регулярно, то певні тематичні фрази можна запам'ятати вже на перших уроках!
Комунікативні методики та зосередження на вивченні цілісних фраз, конструкцій та речень дають можливість спілкуватися в побутових ситуаціях навіть на рівні Elementary!
Чи можемо ми на занятті лише спілкуватися?
На заняттях ми максимально приділяємо увагу усному мовленню, розвиваємо навички спілкування та долаємо внутрішні бар'єри та страх розмовляти англійською. Адже саме вільно спілкуватися є метою більшості студентів.
Ми вивчаємо лексику та граматику, спілкуючись. Письмова мова та сприйняття інформації на слух також є невід’ємними елементами наших занять.
Тому забудьте фразу «Мене і так зрозуміють!», розмовляймо природньо та грамотно!
Коли варто починати навчання?
Почати навчання можна в будь-який час.
Формування нових груп відбувається протягом усього навчального періоду. Завжди є можливість приєднатися до вже існуючих груп (за відповідності рівня, що визначається тестуванням чи на пробному занятті), або розпочати навчання індивідуально\в дуеті.
Чи надається сертифікат після проходження курсу?
Так, після проходження курсу студент складає фінальний тест, за результатами якого видається сертифікат від мовної школи Language Station, що свідчить про володіння відповідним рівнем.
Made on
Tilda