Корпоративна англійська
Підберемо програму під весь колектив компанії, конкретний підрозділ або окремого співробітника. Проведемо тестування всього колективу і розділимо співробітників на групи за рівнем володіння мовою.

Курс охоплює всі рівні — від початкового до найвищого.

Ми проводимо заняття індивідуально і в групах у зручний для Вас час. Ви також можете вибрати формат навчання — у вашому офісі або онлайн.
Якщо ви:
Ми допоможемо підібрати ідеальне навчання для досягнення цілей
Хочете розвивати своїх працівників
Прагнете працювати з закордонним ринком
Маєте індивідуальний запит
Індивідуальні заняття
Групові заняття
Ми повністю зануримось в мовне середовище, що дозволить в майбутньому з упевненістю проходити інтерв'ю, вести ділове листування і спілкуватися з іноземними партнерами.

Навчання включає в себе багато розмовної практики, гармонійне вивчення лексики та граматики.

Тривалість курсу залежить від вашого темпу навчання та цілей, які бажаєте досягти.
Програма навчання буде відповідати запиту Вашої компанії: повнота та структурованість матеріалу, чіткість завдань і вправи на відпрацювання навичок.

Курс допоможе розвинути не тільки бізнес-комунікацію і загальне підвищення мовного рівня, а й згуртує Ваших співробітників.

Заняття проходять в групах від 5 осіб.

Вартість заняття
Вартість заняття
від 300 грн
від 300 грн
Запрошуємо у LS
Ми розуміємо, що неможливо навчати маркетологів, юристів і менеджерів, використовуючи один і той же підхід. Тому підбираємо програму з урахуванням специфіки вашого бізнесу. Прокачайте ділову англійську разом з нами та побудуйте успішну кар'єру!
Приєднуйтесь до клубу LS
Успішних знавців англійської
Скільки часу триває вивчення одного рівня?
Тривалість проходження одного рівня залежить від багатьох факторів, таких як: форма навчання (індивідуальна чи групова), частота занять, темп навчання та засвоєння інформації, самостійна робота студента вдома, тощо.
В середньому це 6-8 місяців.
За якою програмою навчаєтесь?
Ми використовуємо декілька основних програм, які є основою та які відповідають потребам різного віку: Pingu's English для дошкільнят, серія Islands для молодших школярів, Wider World для підлітків та English File для дорослих.
Індивідуально можливо займатися за програмою та потребами на Ваш вибір (це може бути підготовка до тестів\іспитів, виконання шкільних домашніх завдань покращення навичок граматики\спілкування тощо).
Чи входять матеріали у вартість навчання?
Основні підручники оплачуються додатково (одноразово на навчальний рік).
Проте усі додаткові матеріали на заняттях входять у вартість навчання.
Як швидко я зможу заговорити англійською?
Якщо відвідувати заняття регулярно, то певні тематичні фрази можна запам'ятати вже на перших уроках!
Комунікативні методики та зосередження на вивченні цілісних фраз, конструкцій та речень дають можливість спілкуватися в побутових ситуаціях навіть на рівні Elementary!
Чи можемо ми на занятті лише спілкуватися?
На заняттях ми максимально приділяємо увагу усному мовленню, розвиваємо навички спілкування та долаємо внутрішні бар'єри та страх розмовляти англійською. Адже саме вільно спілкуватися є метою більшості студентів.
Ми вивчаємо лексику та граматику, спілкуючись. Письмова мова та сприйняття інформації на слух також є невід’ємними елементами наших занять.
Тому забудьте фразу «Мене і так зрозуміють!», розмовляймо природньо та грамотно!
Коли варто починати навчання?
Почати навчання можна в будь-який час.
Формування нових груп відбувається протягом усього навчального періоду. Завжди є можливість приєднатися до вже існуючих груп (за відповідності рівня, що визначається тестуванням чи на пробному занятті), або розпочати навчання індивідуально\в дуеті.
Чи надається сертифікат після проходження курсу?
Так, після проходження курсу студент складає фінальний тест, за результатами якого видається сертифікат від мовної школи Language Station, що свідчить про володіння відповідним рівнем.
Made on
Tilda