Навчання для дітей
Допомагаємо підготуватись до школи за допомогою англійської та швидше опановувати її якщо вже вивчаєте!
Англійська для школярів
Вивчаємо англійську із задоволенням! Кожен урок базується на використанні комплексного підходу, новітніх методик, цікавих та інтерактивних навчальних матеріалів. Також маємо бонусну систему заохочень, що перетворює заняття на захоплюючу гру.

Навчання проходить у міні-групах по 6-8 учнів. Усі групи ретельно сформовані відповідно до рівня знань кожного учня, що робить навчання комфортним та ефективним для кожної дитини.

Навчаючись в LS, Ваша дитина з легкістю, а головне із задоволенням буде вивчати іноземну мову! Домашні завдання в школі перестануть бути проблемою, а ще - у Вас з'явиться особистий перекладач за кордоном.

Вартість місяця
від 750 грн
Англійська для дошкільнят
від 3 до 6 років
Підготуємо до школи за допомогою трирівневої навчальної програми Pingu's English. Ми були другою у Львові школою, яка навчала малюків разом із Pingu.

Програма Pingu's English розвиває мовлення, дрібну моторику і рухову активність. Під час занять діти, разом із непосидючим героєм Pingu, занурюються в атмосферу гри та пригод, займаються творчістю, виконують завдання на розвиток логіки, вивчають нові слова, співають пісні, слухають та дивляться історії про веселе сімейство Pingu. І все це виключно англійською мовою!

Курс розрахований на 3 роки. Навчання проходить у міні-групах по 6-8 діток, де приділяється максимальна увага кожному з учнів.

Вартість місяця
від 850 грн
Який курс підійде саме вашій дитині?

Залиште свої контакти — ми передзвонимо і підберемо формат навчання за віком та рівнем знань.
Індивідуальні заняття
Цей формат занять підійде, якщо у Вас є індивідуальні потреби: потрібно підготуватися до певного іспиту, швидко наздогнати програму в школі, знаємо граматику, але не можемо спілкуватися, не підходить графік навчання у групі і т.д.

Формат таких занять дає можливість викладачеві пропрацювати максимально ефективну програму саме для Вашого учня/учениці та успішно досягнути поставлених цілей!

Вартість заняття
від 230 грн
За якою програмою навчаєтесь?
Ми використовуємо декілька основних програм, які є основою та які відповідають потребам різного віку: Pingu's English для дошкільнят, серія Islands для молодших школярів та Wider World для підлітків
Індивідуально можливо займатися за програмою та потребами на Ваш вибір (це може бути підготовка до тестів\іспитів, виконання шкільних домашніх завдань, покращення навичок граматики\спілкування тощо).
Чи входять матеріали у вартість навчання?
Основні підручники оплачуються додатково (одноразово на навчальний рік).
Проте усі додаткові матеріали на заняттях входять у вартість навчання.
У якому форматі проходять заняття?
Наші заняття проходять у інтерактивній формі, із використанням комунікативних методик та сучасних технологій.
«Сухе» навчання по підручнику давно в минулому! Кожна з наших програм має яскраву базу інтерактивних матеріалів (мультфільми, пісні, відеосюжети побутового життя, флешігри, картки, настільні ігри, онлайн-завдання).
Наші заняття побудовані таким чином, аби вивчення мови було в задоволення!
Чому дитина вдома не може відповісти, що вивчила, а каже, що лише гралися і співали?
Така ситуація виникає тому, що наші заняття проходять в ігровій та інтерактивній формі. Саме тому дитина сприймає процес вивчення мови більше як гру, а не урок.
Ми не вивчаємо окремі слова\фрази, не вчимося перекладати, намагаємося мінімально використовувати рідну мову. Ми вчимося спілкуватися та вивчаємо мову у ситуаціях!
Тому, коли Ви вдома спитаєте свого учня: «Як буде «яблуко» англійською?», дуже малоймовірно, що дитина видасть Вам «Apple». А от, якщо Ви покажете малюнок та спитаєте щось на зразок «What’s this?\Do you like apples?», дитина швидше відповість «It’s an apple.\Yes, I like apples».
Навіщо на додатковій англійській домашні завдання?
Невеликі домашні завдання необхідні для закріплення інформації. Саме завдяки ДЗ, викладач може бачити, чи успішно учні засвоїли матеріал, чи можливо потрібно додатково попрацювати над певними нюансами.
Окрім того додаткова робота вдома збільшує шанси на успішне та швидке оволодіння мовою!
Що відбувається із пропущеними заняттями?
Для дошкільнят та школярів групової форми навачння діє система відпрацювань у паралельних групах протягом місяця за попереднім записом.
Кошти за пропущені індивідуальні\дуетні заняття (за умови, якщо учні попередили про це щонайменше за 2 години до заняття) зберігаються на балансі.
Коли варто починати навчання?
Почати навчання можна в будь-який час.
Формування нових груп відбувається протягом усього навчального періоду. Завжди є можливість приєднатися до вже існуючих груп (за відповідності рівня, що визначається тестуванням чи на пробному занятті), або розпочати навчання індивідуально\в дуеті.
Made on
Tilda